24.07.2021

Українські військові захопили в полон батальйон десантників з США

У навчальному центрі Хохенфельс в Німеччині проходять військові навчання Saber Junction-2018, участь в яких бере рота 13-го окремого батальйону 95-ї бригади ДШВ ЗСУ.

Про це повідомила прес-служба Збройних сил України.Українські десантники стали великою несподіванкою на навчаннях, оскільки захопили польовий тактичний оперативний центр розвідувального батальйону умовного противника, який був сформований зі 173-ї повітрянодесантної бригади США.

Бійці ЗСУ змогли «полонити» командира батальйону та офіцерів, захопили засоби зв’язку, зброю та штабні документи щодо розташування підрозділів супротивника та планів його дій.

Через такий зухвалий напад керівництво навчань оголосило перерву для корегування плану проведення маневрів, оскільки захоплена українцями інформація однозначно впливає на подальший їх хід.

Також в рамках навчань десантники виявили групу чеських спецназівців. В результаті перестрілки ДРГ втратили 6 осіб. Станом на 21 вересня умовні втрати противників склали близько 40 осіб та дві бронемашини, а українців втратили 2 людини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *