18.05.2021

«Укртатнафту» Коломойського підозрюють у розкраданні грошей «ПриватБанку»

Печерський районний суд Києва в рамках розслідування справи про розкрадання коштів «ПриватБанку» доручив Державній фіскальної службі провести позапланову документальну перевірку ПАТ «Укртатнафта» за період 2008-2016 років.

Про це йдеться в ухвалі суду від 13 жовтня.

Так, ДФС повинна перевірити своєчасність і повноту сплати компанією податків та зборів, а також дотримання нею вимог валютного законодавства при фінансово-господарських взаємовідносинах з контрагентами за період з 1 січня 2008 по 31 грудня 2016 років.

Суд ухвалив відповідне рішення за клопотанням Генеральної прокуратури, котра заявила, що «Укртатнафта» брала участь в схемі трансформації кредитного портфеля «ПриватБанку».

За даними слідства, з 20 жовтня по 22 листопада 2016 року «ПриватБанк» видав 36 юрособам кредитів на загальну суму 126,9 млрд гривень. Ці кошти відразу ж були переведені в рахунок погашення кредитів інших 193 юридичних осіб, які були видані «ПриватБанком» раніше.

Однією із цих компаній і була «Укртатнафта», майно якої таким чином було виведено з-під застави, оскільки її кредит був погашений поручителем.

Як відомо, 43% акцій ПАТ «Укртатнафта» належить «Нафтогазу України», а рештою володіють підприємства, підконтрольні Ігорю Коломойському та Олександру Ярославському. Оперативну діяльність нафтопереробної компанії здійснює менеджмент «Привату».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *