22.09.2021

В Україні масово звільняється медперсонал середньої ланки – Богомолець

В Україні серйозно не вистачає медичного персоналу середньої ланки, який масово звільняється.

Про це на засіданні Погоджувальної ради ВР заявила глава комітету з питань охорони здоров’я, кандидат у президенти Ольга Богомолець, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«В онкологічних відділеннях на 45 хворих одна медсестра. Уявляєте, як можна надати людям допомогу і яке це навантаження на персонал? Медсестри звільняються. Вони отримують мінімальну зарплату в державі на тому тлі, що українська нація вимирає», – сказала нардеп.

Вона додала, що зараз допомога онкохворим фінансується на 30% від потреби, стільки ж йде на допомогу людям з серцево-судинними захворюваннями. Це призводить до смертності в 80% випадків, вказала депутат.

Богомолець заявила, що передала в Кабмін вимогу про перегляд тарифної сітки оплати праці медперсоналу, яку підписали 100 тисяч медпрацівників. Втім, за її словами, уряд поки нічого не робить для перегляду рівня їх зарплат.

Як повідомлялося раніше, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження щодо кандидата у президенти Ольги Богомолець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *