28.05.2022

В якому віці люди більше схильні до поширення неправдивої інформації: результати дослідження

Дослідники з університетів Нью-Йорка та Прінстона дійшли до висновку, що люди віком від 65 років більше схильні поширювати фейкові новині в інтернеті.

Про це повідомляє The Verge.

Читайте також: Науковці назвали несподівану причину передчасної смерті

Дослідження розпочали ще на початку 2016 року. У ньому взяли участь як ті, хто мали акаунт у Facebook, так і ті, хто там не зареєстрований. Загалом досліджували уподобання 3,5 тисяч людей у США.

Учасникам дослідження дали покористуватися Facebook. Експеремент показав, що люди старше 65 років удвічі більше поширюють фейкових новин, ніж вікова група від 45 до 65. Крім того, вони в 7 разів більше поширюють неправдиву інформацію, аніж наймолодша група від 18 до 29 років.

Фейки від літніх людей
Науковці не можуть пояснити це явище 

Учені не можуть пояснити це явище. Однак припускають дві можливі теорії: перша – люди похилого віку менш обізнані в користуванні інтернетом, і не можуть відрізнити фейк від правди; друга – під час старіння люди втрачають увагу, концентрацію та пам’ять, що робить їх більш вразливими до фейкової інформації.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *