16.05.2021

Вакарчук просить Зеленського відреагувати на фальсифікації Дубневича

Результати голосування на окрузі №118 у Львові за представницю «Голосу» Галину Васильченко сильно відрізняються від регіональних результатів екзит-полу та паралельних підрахунків.

Про це повідомив на брифінгу Святослав Вакарчук, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Зокрема, за опитуваннями приватних соціологів Галина Васильченко набрала 36,3% голосів, її опонент Богдан Дубневич – 22,9%.

Паралельний підрахунок штабу показує перевагу Васильченко на більше як 1500 голосів.

«Проте сайт ЦВК показує, що перемагає Дубневич», – повідомив Вакарчук.

За його словами, дільниці, де перемагав Дубневич, швидко відправляли дані до окружних комісій. Водночас дільниці, де перемагала Васильченко, навмисне затягували з цим.

Наразі окружна комісія усупереч закону оголосила перерву до 23 липня і не приймає уточнені протоколи, додав лідер «Голосу».

«Вважаємо, що вже здійснюється сценарій викрадення перемоги у кандидата «Голосу» в окрузі №118. Маємо в всі підстави сумніватися у можливості встановлення чесних результатів», – додав він.

«Голос» закликає ЦВК змусити окружну і дільничну комісії прийняти протоколи ДВК і внести у необхідну документацію.

Крім того, Вакарчук звернувся до президента Володимира Зеленського невідкладно втрутитися у ситуації і не допустити фальсифікації виборів.

«Я би хотів врешті-решт звернутися до президента Володимира Зеленського, як до гаранта Конституції, захистити вільне волевиявлення українських громадян. Від його позиції і від його реакції залежить перший день нової української політики», – підсумував Вакарчук.

Нагадаємо, у Львівській області за результатами обробки 19% і 70% виборчих протоколів лідирують Ярослав і Богдан Дубневичі, а також представник «ЄС» Микола Княжицький.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *