22.09.2021

Вакарчук: З Пінчуком я спілкуюся виключно на дві теми

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що не підтримує відносин з бізнесменом Віктором Пінчуком, але спілкується з ним по кількох питаннях.

Про це Вакарчук розповів в інтерв’ю для Лівого берега.

«Я не маю ніякого відношення до Пінчука. Точка… З Пінчуком я спілкуюся виключно на дві теми. Перша – про форум YES, друга – по музею Голокосту «Бабин Яр», ми входимо до наглядової ради. На цьому наше спілкування закінчується», – розповів лідер партії «Голос».

Коментуючи свої появи на телеканалах ICTV, ТРК «Україна», «1+1», що належать бізнесменам (Віктору Пінчуку, Рінату Ахметову і Ігорю Коломойському відповідно), музикант відповів, що «треба ходити туди, де нас чують люди».

Вакарчук також заявив, що під «деолігархізацією» він розуміє не заклик «розкуркулити олігархів, відібрати у них все і посадити».

«Ми за те, щоб олігархи не мали визначального впливу на українську політику. Якщо ти так чи інакше впливаєш на 5-15% українського ВВП, то маєш вплив і на громадську думку. Олігархи повинні бути відсторонені від впливу на політичні рішення. Нехай вони займаються бізнесом», – пояснив Вакарчук.

Нагадаємо, Вакарчук пропонує обмежити термін перебування на посаді нардепа двома каденціями і обіцяє продемонструвати це на власному прикладі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *