24.09.2021

Візит Парубія до Південної Кореї коштував Україні 439 тис. грн

Візит голови Верховної Ради України Андрія Парубія до Південної Кореї 10-14 грудня обійшовся державному бюджету в 439 тис. гривень.

Про це передають Українські Новини з посиланням на відповідь апарату ВР.

Зокрема, переліт делегації Ради на чолі з Парубієм коштував 328,8 тис. гривень. Витрати для передової групи на проживання у готелі склали 32,2 тис. гривень.

Добові для членів офіційної делегації українського парламенту становили 74,7 тис. гривень, розмір витрат на їх страхування склав 3,3 тис. гривень.

Водночас, як зазначається, корейська сторона взяла на себе витрати на проживання у готелі, харчування, забезпечення перекладу і транспортні витрати під час візиту Парубія.

До складу делегації увійшли голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов і депутат із БПП Федір Негой, нардепи «Самопомочі» Іван Мірошниченко та Олександр Данченко, а також представник фракції «Народний фронт» Микола Величкович.

Серед супроводжуючих осіб: керівник секретаріату голови Ради Тетяна Подольська, радник Парубія Остап Кривдик і його прес-секретар Андрій Ковальов.

У документі додано, що Мірошниченко і Негой на відрядження не використали кошти ВР.

Нагадаємо, під час цього офіційного візиту було підписано угоду між парламентами України та Південної Кореї про співпрацю. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій також попросив Південну Корею скасувати візи для українців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *