01.08.2021

Зеленський погодився з відставкою Данилюка, – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський після серії консультацій в суботу та неділю, прийняв відставку секретаря РНБО Олександра Данилюка.

Видання «Цензор.нет» з посиланням на власні джерела повідомило, що Зеленський все ж підпише заяву про відставку Данилюка, яку той написав перед початком робочого візиту президента України до США

Важливо! Олександр Данилюк написав заяву про звільнення

Раніше «Українська правда» з посиланням на джерело в Офісі Президента повідомила, що Зеленський власноруч викреслив прізвище Данилюка зі списку офіційної делегації для візиту в США. Це й стало останньою краплею щодо рішення написати заяву про звільнення.

За іншою версією Данилюк написав заяву про відставку через конфлікт із головою Офісу Президента Андрієм Богданом. Крім того, джерело ресурсу в Офісі Президента назвало поки ще чинного секретаря РНБО неефективним менеджером.

Видання «Обозреватель» з посиланням на власні джерела зазначає, що тепер саме Богдан претендуватиме на посаду секретаря РНБО.

Детальніше про те, чому Данилюк подав у відставку і що буде далі, читайте у нашому матеріалі.

Що відомо про Олександра ДанилюкаОлександр Данилюк прийшов в РНБО наприкінці травня. Його своїм указом призначив президент Володимир Зеленський за тиждень після інавгурації. Він обіцяв перетворити Раду нацбезпеки на стратегічний орган. За попередньої влади Данилюк очолював Міністерство фінансів. І пішов з посади торік, дуже гучно. Верховна Рада звільнила його на прохання тодішнього прем’єра Володимира Гройсмана. Данилюк публічно звинувачував свого керівника в спробі контролювати фіскальну службу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *