30.07.2021

Жлоб-стиль, мармуровий камін і позолочені крісла: У мережі показали, як живе Порошенко

У мережі опублікували ексклюзивні знімки внутрішнього оздоблення будинку чинного президента Петра Порошенка в Козині Київської області.

Про це написав журналіст Олександр Дубінський з посиланням на сайт ukrainianpapers.com.

«Фотографії зроблені завгоспом родини Порошенка, і тому дозволяють вивчити розкішні деталі внутрішнього оздоблення і меблів. Деякі предмети інтер’єру я знайшов в декларації, в розділі «купецтво гуляє». Виходячи з документів з пошти завгоспа родини Порошенка, можна зробити висновок, що ремонт у маєтку в Козині триває з 2011 року. Цьому ремонту не завадили події на Майдані і розпочата війна на Сході країни», – зазначив журналіст.

При цьому Дубинський додав, що «після втечі Порошенка-диктатора по його дому теж водитимуть екскурсії».

Наприклад, люстра в кабінеті Порошенка  імітує старовинну люстру з палаючими свічками середньовіччя і виконана в класичному стилі. А камін оброблений мармуром і не вписується в інтер’єр, що, на думку журналіста, підтверджує відсутність смаку у Порошенка.

«Жлоб-стиль доповнюють дерев’яні крісла, що знаходяться біля каміна. Крісла позолочені… Карнизи з позолотою, яка, як я вже писав, присутня скрізь, навіть на стелі. І інші елементи стилю «сільське роккоко» ніяк не в’яжуться між собою. Але в цілому, мабуть, повинні створювати відчуття «українського версаля». У будь-якому разі, таке враження створює величезна арка при вході», – додав Дубінський.

Раніше повідомлялося, що під час подій на Майдані дружина Порошенка облаштовувала сад на новій терасі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *