22.09.2021

Зникнуть всі вчені: у NASA пояснили, як помітити початок апокаліпсису

Заступник керівника з наукових комунікацій у NASA Мішель Таллер озвучила головну ознаку апокаліпсису.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у ролику, опублікованому Big Think, Таллер жартує, що жителям Землі потрібно уважно стежити за банківськими рахунками вчених.

“В той день, коли ви побачите, як у всіх вчених NASA закінчаться гроші на кредитних картах, то ось тоді вам і потрібно буде турбуватися. Ми такі ж люди, як і ви, а тому не могли б довго ховати щось невідоме вам”, – заявила Талер.

Представник NASA також запевнила, що космічне агентство знає про позаземне життя/прибульців рівно стільки, скільки озвучує громадськості. Окремо вона прокоментувала інформацію про смертельне зіткнення Землі з астероїдом або навіть планетою. Нагадаємо, конспірологи по всьому світу заявляють, що смерть “блакитній планети” принесе Нібіру. Черговий “кінець світу” пророкують 21 грудня 2019 року.

За словами Таллер, NASA не єдине агенство, яке займається вивченням того, що відбувається в космосі, якби Землі дійсно щось загрожувало, влада та ЗМІ давно б це знали.

Нагадаємо, раніше в NASA прийняли рішення відкласти на невизначений час візит до США керівника «Роскосмосу» Дмитра Рогозіна. Директор Американського космічного агентства Джим Брайденстайн прийняв відповідне рішення під тиском конгресменів. Як відомо, Рогозін опинився під американськими санкціями за участь у анексії Криму в 2014 році.

NASA опублікувало знімки астероїд 2003 SD220, який пронісся повз Землю 22 грудня. Цей астероїд формою нагадує бегемота, який купається в річці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *